o nas

Godi polecenia fachowcy

Odpowidzialność - Kompleksowość - Summienność

Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów

Firma remontowa Fliz-Mar od wielu lat wykonuje usługi remontowe na terenie Częstochowy i okolic. Wykonany przez nas remont czy wykończenie mieszkania cechuje przede wszystkim kompleksowość. Podejmujemy się wykończenia mieszkań w stanie deweloperskim, a także remontów mieszkań z rynku wtórnego.

Po pierwszym spotkaniu oraz dokonaniu pomiarów mieszkania przygotowujemy darmowy kosztorys, dzięki czemu doskonale wiedzą Państwo za jakie usługi budowlane naliczone zostanie nasze wynagrodzenie. Na życzenie klienta przygotujemy także zestawienie materiałów budowlanych, które będą niezbędne do przeprowadzenia remontu. Dzięki takiemu podejściu zyskują Państwo całkowity obraz kosztów remontu Państwa mieszkania bądź domu, co pozwala zaplanować odpowiednio wcześniej środki finansowe na ten cel.

Za wykonywane prace rozliczamy się etapowo, stosownie do postępu wykonanych prac, co z pewnością będzie dla Państwa korzystnym rozwiązaniem. Nasi Klienci, mogą zlecić nam zakup materiałów budowlanych – wtedy na nas spoczywa zakup i transport tych materiałów, natomiast rozliczenie nastąpi na podstawie faktur zakupu.

Podejmując decyzję o wybraniu firmy Fliz-Mar mają Państwo gwarancję, że oddają swoje mieszkanie w fachowe ręce.

Ekipa remontowa, budowlana
Co mówią o nas klienci?

Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony z wykonanego remontu.

Kontakt

W calu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefoniczego lub poprzez formularz kontaktowy.